Blog

Počet nalezených článků obsahující tag Eroiica: 1

Altap Salamander - alternativy k Eroiica viewer

09.09.2016 Altap Salamander, Eroiica, viewer, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX

V Altap Salamander verzi 3.07 již bohužel není k dispozici univerzální prohlížeč souborů Eroiica Viewer. Kritické pro mě bylo možnost rychlého náhledu souborů PDF, DOC, DOCX, XLX a XLSX. Po různých pokusech jsem vybral následující: PDF - použil jsem Sumatra PDF DOC, DOCX, XLS,…

Přečíst celý článek

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

TOPlist