Blog

Počet nalezených článků obsahující tag HTC TyTN II: 1

HTC TyTN II, Windows Mobile 6.1 a TomTom 6

15.07.2008 HTC TyTN II, Windows Mobile 6.1, TomTom 6

Pokud narazíte na problém, že po přehrání ROM s verzí Windows Mobile 6.1 u HTC TyTN II vám nebude TomTom 6 schopen najít mapy nahrané na paměťové kartě, pak může být problém způsoben právě pojmenováním zařízení "paměťová karta" ve vašem PDA.V předchozí verzi Windows Mobile byla paměťvá karta…

Přečíst celý článek

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

TOPlist