Blog

Počet nalezených článků obsahující tag Vista: 4

IE6 a IE7 současně na Windows Vista

08.01.2008 IE7, Vista, IE6

Pokud potřebujete současně používat Internet Explorer 6 i 7 na Windows Vista, můžete použít Virtual PC od Microsoftu (http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/virtualpc/default.mspx)a dále si stáhnout image s Win XP a IE6 (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=21EABB90…

Přečíst celý článek

Zapnout režim spánku ve Vistách

28.09.2009 Vista, režim spánku

Pro zapnutí režimu spánku ve Windows Vista je potřeba napsat na příkazový řádek tento příkaz:powercfg hibernate on Je potřeba mít příkazový řádek spuštěný jako správce.

Přečíst celý článek

Když Centrum zabezpečení lže

15.10.2009 Windows Vista, Eset Smart Security, Antivir, Centrum zabezpečení

Ve Vistách jsem měl nainstalovaný balík ESET Smart Security. Potřeboval jsem ho pro nějaké testování dočasně odinstalovat. Po odinstalaci a restartu počítače bylo dle Centra zabezpečení vše v pořádku, ačkoli nebyl nainstalovaný antivir, stále byl údajně "zapnutý" ESET Antivirus.Pro reset Centra…

Přečíst celý článek

Povolení účtu administrátora

15.10.2009 Windows Vista, Windows 7, Administrator

Standardně po instalaci Windows Vista je účet Administrator skrytý a zakázaný. Pro povolení účtu je potřeba provést následující:Spustit příkazový řádek jako správce Nastavit heslo: Net user administrator hesloAktivovat účet: Net user administrator /active:yes To je vše ...

Přečíst celý článek

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2023 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

Parfemy.cz NakupniCentrum.cz
TOPlist