Blog

HTC TyTN II, Windows Mobile 6.1 a TomTom 6

15.07.2008 HTC TyTN II, Windows Mobile 6.1, TomTom 6 ENG GER

Pokud narazíte na problém, že po přehrání ROM s verzí Windows Mobile 6.1 u HTC TyTN II vám nebude TomTom 6 schopen najít mapy nahrané na paměťové kartě, pak může být problém způsoben právě pojmenováním zařízení "paměťová karta" ve vašem PDA.
V předchozí verzi Windows Mobile byla paměťvá karta pojmenována "Storage card". Po přehrání ROM z HTC e-Clubu se paměťová karta přejmenovala na "Paměťová karta" a TomTom 6 nebyl schopen najít mapy uložené na kartě.

Aby vše fungovalo jak má, je potřeba přejmenovat zařízení paměťové karty. To provedete upravou registru, konkrétně: HKLM:\Drivers\PCMCIA\ATADisk\FolderPro úpravu registru můžete použít Total Commander for PocketPC

Po přejmenování "Paměťová karta" na "Storage card" stačí už jen provést restart telefonu a vše by mělo fungovat bez problémů.


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

TOPlist