Blog

Javascript - input - kontrola vstupu

14.07.2006 Javascript ENG GER

z ENTERU dělá TAB: ONKEYDOWN='if (event.keyCode == 13) event.keyCode=9'; Vstup jen celá čísla:ONKEYPRESS='event.returnValue=!((event.keyCode <> 57))'; Vstup jen čísla, i reálná čísla:ONKEYPRESS='if (event.keyCode == 44) event.keyCode=46;event.returnValue=((event.keyCode == 46) || (event.keyCode >= 48) && (event.keyCode <= 57))'Test datumu, resp. jeho formátu:ONKEYPRESS='if (event.keyCode == 44) event.keyCode=46;event.returnValue=((event.keyCode == 46) || (event.keyCode >= 48) && (event.keyCode <= 57))';


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

Parfemy.cz NakupniCentrum.cz
TOPlist