Blog

Nejdou-li otevřít soubory XLS v Ecelu 2007

04.01.2008 Excel ENG GER

Pokud Vám při poklepání na dokument XLS nejde soubor otevřít a zobrazí se hlášení:

Systém Windows nemůže najít položku .... Ujistěte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte.

Máte nejspíše nastaveno ignorování aplikací využívající dynamickou výměnu dat (DDE).

Problém vyřešíte povolením v aplikaci Excel. Spusťe Excel, klikněte na Tlačítko Office (kulaté vlevo nahoře), ve spodní části nabídky klikněte na Možnosti aplikace Excel, Upřesnit, Obecné a zde zrušte zatržení u položky "Ignorovat jiné aplikace využívající dynamickou výměnu dat".


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

Parfemy.cz NakupniCentrum.cz
TOPlist