Blog

Povolení přístupu k přílohám MS Outlook

08.10.2004 Outlook ENG GER

Povolení přístupu k přílohám MS Outlook

V zásadě je to strašně jednoduchý:

  1. Spustit Regedit, a přejít k tomuto klíči:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Security (change 10.0 to 9.0 for Outlook 2000 SP3 or to 11.0 for Outlook 2003)
  2. Pod tímto klíčem přidat novou textovou hodnotu s názvem Level1Remove
  3. Jako hodnotu pro položku Level1Remove, napiště středníkem oddělený seznam přípon. Například: .mdb;.url

    toto odblokuje Microsoft Access databáze a internetové odkazy URL. Předchozí verze nepožadovaly tečku před názvem přípony. Pokud by vám to nefungovalo s tečkama nebo bez, vyzkoušejte druhou variantu.


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

TOPlist