Blog

Odstranění problémů synchronizace Outlook 2010 a telefonu

11.08.2011 Outlook 2010, Windows Mobile ENG GER

Pokud máte problém se synchronizací Outlook 2010 a mobilu s Windows Mobile 6.1, 6.5, kdy Centrum zařízení windows Mobile hlásí, že Outlook není nainstalován máte pravděpodobně nainstalovanou 64 bitovou verzi Outlooku.

Tuto verzi nelze synchronizovat s mobilem. Řešením je odinstalace 64 bitové verze a instalace verze 32 bitové. Byl jsem mile překvapen, že po odinstalování 64 bitového Outlooku a následné instalaci 32 bitového bylo zachováno všechno nastavení účtů, tak jak bylo nastaveno v původní verzi.


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

TOPlist