Blog

Záloha účtů a souborů Microsoft Outlook 2010 a Microsoft Outlook 2007

23.11.2012 Microsoft, Outlook 2010, , Outlook 2007, backup ENG GER

K zálohování a obnově nastavení účtů a uložiště zpráv Vám pomůže následující postup:

  1. Data jsou uložena v souborech s příponou *.PST. Umístění souborů je standardně ve složce %USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\Outlook Nakopírujte soubory z tohoto umístění do stejného umístění na novém počítači.
  2. Na původním počítači vyexportujte z registru klíč HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows Messaging Subsystem\Profiles\Outlook a uložte ho do souboru např. "outlook_nastaveni.reg". Na novém počítači naimportujte tento soubor do registrů tak, že na něj dvakrát kliknete a potvrdíte dotaz, zda se mají informace zapsat do registru.
  3. Spustíte Outlook a budete dotázáni na hesla k jednotlivým účtům. Po jejich zadání už vše funguje jako na starém počítači.


Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

karel.uhlik@atlas.cz
+420 606 678 778

Navštivte náš e-shop

E-shop www.dedra-plzen.cz - Luxusní oblečení FC1929, ekologická drogerie a kosmetika DEDRA www.dedra-plzen.cz

Najdete zde dámské i pánské luxusní oblečení FC1929, ekologickou drogerii a kosmetiku DEDRA a mnoho dalšího zajímavého zboží.

Předchozí blog:
karelu.blogspot.com

Tagy

V blogu je soubor všemožných věcí, které jsem buď vymyslel a vybádal já, nebo jsem našel někde na internetu a potřeboval si je poznamenat pro vlastní potřebu. Nyní jsou k dispozici i Vám.

Pokud jde o převzaté věci, snažil jsem se uvádět i zdroj, případně odkaz na zdroj. U některých článků ale chybí, avšak ne proto, že bych si chtěl přivlastnit cizí myšlenky a vydávat je za vlastní. Použil jsem svoje poznámky a u některých věcí jsem si nepoznamenal zdroj.

V případě, že najdete v článcích, kde není uvedený zdroj, svoje myšlenky či postupy a napíšete mi, rád odkaz a zdroj doplním.© 2024 Karel Uhlík DEDRA ApliTax s.r.o.

Parfemy.cz NakupniCentrum.cz
TOPlist